Wszystkie wpisy

Filters

Tauber Polska sp. z o o. przebuduje ul. Szkolną w Świerznie

informacje
Tauber Polska sp. z o o. przebuduje ul. Szkolną w Świerznie. Nowa droga prowadząca do kompleksu szkolnego zostanie wykonana z kostki betonowej, natomiast sam teren zyska dodatkowe miejsca parkingowe. Prace drogowe rozpoczną się prawdopobnie w najbliższych dniach.

Trening syren alarmowych

informacje
Informujemy, że w poniedziałek 1 sierpnia o godz. 17:00 odbędzie się na terenie Gminy Świerzno trening syren alarmowych i ich pracy w sposób ciągły przez 1 minutę.

W ramach „Dni Świerzna”, graliśmy w siatkę

dni świerzna
Dzisiaj bardziej aktywnie – w ramach „Dni Świerzna”, graliśmy w siatkę. Gratulacje   zwycięzcom oraz każdej drużynie, która wzięła udział za super emocje miejsce – Sołectwo Gostyń miejsce – Sołectwo Świerzno miejsce – Gostyń OSP miejsce – Gmina Świerzno Za udział – Stuchowo, Chomino, Ciesław.

Nasza Gmina Świerzno pozyskała 11 latarni zasilanych energią odnawialną

informacje
Nasza Gmina Świerzno pozyskała 11 latarni zasilanych energią odnawialną. Już dziś mogę zdradzić, że jeżeli te zdadzą egzamin, to w przyszłym roku pojawią się kolejne. Pilotażowe modele możemy zaobserwować na północy – w Redlinach, Dąbrowie, Gostyniu oraz na południu w Stuchowie, Ciesławiu, Krzepocinie i Chominie. Poza tym – mieliśmy dziś…
Menu